Osakepörssi

Osta tai myy golfosake

Osakepörssi on golfosakkeiden osto- ja myyntisivusto. Ilmoitus julkaistaan sivustolla kolmen vuorokauden sisällä sen jättämisestä.

Myydyn tai ostetun osakkeen osalta ota yhteys toimistoomme, markus.bjorlin@yyterigolf.fi tai p. 044 750 5990.


Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

B-osake

ILMOITTAJA

Janne Raitaniemi

PUHELINNUMERO

0443434100

SÄHKÖPOSTIOSOITE

janne.raitaniemi@gmail.com

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

C-osake

ILMOITTAJA

Hyytiäinen Maija

PUHELINNUMERO

0400-121580

SÄHKÖPOSTIOSOITE

hyytiainen.maija@gmail.com

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

C-osake

ILMOITTAJA

Birger Eriksson

PUHELINNUMERO

0405024976

SÄHKÖPOSTIOSOITE

bae@wippies.fi

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

C-osake

ILMOITTAJA

Ilkka Karumo

PUHELINNUMERO

044 5410831

SÄHKÖPOSTIOSOITE

karumoilkka@gmail.com

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

C-osake

ILMOITTAJA

Veijo Tulonen

PUHELINNUMERO

0405126272

SÄHKÖPOSTIOSOITE

veijo.tulonen@gmail.com

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

C-osake

ILMOITTAJA

Riitta Nurminen

PUHELINNUMERO

050 301 5666

SÄHKÖPOSTIOSOITE

riittahl.n@gmail.com

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

B-osake

ILMOITTAJA

Petra Martikainen

PUHELINNUMERO

0505218051

SÄHKÖPOSTIOSOITE

petra.martikainen@melkko.fi

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

B-osake

ILMOITTAJA

Raine Luojus

PUHELINNUMERO

0407660042

SÄHKÖPOSTIOSOITE

raine.luojus@ansfinland.fi

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

C-osake

ILMOITTAJA

Ilkka Kujala

PUHELINNUMERO

+358445619535

SÄHKÖPOSTIOSOITE

ilkka10@gmail.com

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

B-osake

ILMOITTAJA

Timo Nykänen

PUHELINNUMERO

050-5482655

SÄHKÖPOSTIOSOITE

timo.nykanen@fimnet.fi

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

C-osake

ILMOITTAJA

Riku Kreula

PUHELINNUMERO

040 5523201

SÄHKÖPOSTIOSOITE

riku.kreula@teliasonera.com

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

C-osake

ILMOITTAJA

Matti Polvi

PUHELINNUMERO

0503550540

SÄHKÖPOSTIOSOITE

mattipolvi@yahoo.com

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

C-osake

ILMOITTAJA

Kari Lammasniemi

PUHELINNUMERO

0458652944

SÄHKÖPOSTIOSOITE

rakentajalam@gmail.com

Myydään osake

OSAKKEEN TYYPPI

C-osake

ILMOITTAJA

Hante Eriksen

PUHELINNUMERO

+47 484 57 647

SÄHKÖPOSTIOSOITE

hante71@gmail.com